Opening van het nieuwe veld bij Doelum

Zaterdag 15 september is het dan eindelijk zover, DKOD’s nieuwe thuishaven is dan Renkum. Het werkelijk schitterende kunstgrasveld, prachtig gelegen voor het terras van het nieuwe multifunctionele sportcentrum Doelum zal dan officieel in gebruik worden genomen. Het zal best even wennen zijn, want het zo vertrouwde Wilhelmina Sportpark maakt plaats voor een nieuwe toekomst in Renkum. Niet zo heel lang geleden heb ik samen met Wilco de laatste DKOD-bescheiden uit “de Berk” gehaald en het moment dat we definitief de deur achter ons dichtdraaide was wel even een momentje. Wilco draaide de deur op slot en ik legde dat vast op de gevoelige plaat, mijn eigen gevoelens eventjes op nul, dit als een soort zelfbescherming zal ik maar zeggen. Duizend mooie en ook minder mooie momenten hebben we daar beleefd, maar de mooie momenten hebben duidelijk de overhand.

De verhuizing naar Renkum heeft wel tot gevolg dat we geen eigen clubhuis meer tot onze beschikking hebben en dat zal best wel even wennen zijn. Na een kort verblijf in “de Welp” aan het Kloosterpad in Renkum, konden we na een hele lange procedure eindelijk een eigen clubhuis realiseren op het Wilhelmina Sportpark en werd “de Berk” ons onderkomen. Buurman Redichem heeft “de Berk” overgenomen en kan hierdoor beschikken over meer kleedruimte en dat was hard nodig. Op deze manier heeft ons clubhuis nog duidelijk zijn waarde voor een bevriende vereniging uit onze gemeente. Vanaf 15 september gaan we dus een nieuw hoofdstuk schrijven in de rijke DKOD-geschiedenis en zal de vestiging in “de bewoonde wereld” een boost kunnen geven aan ons ledenbestand, want dat is wel een punt van aandacht. Ik hoop dat heel veel mensen, die DKOD een warm hart toedragen, de weg weten te vinden naar ons nieuwe veld, waar om 18:00 uur de officiële opening plaats zal vinden. Het is aan te bevelen om al wat eerder naar het sportterrein te komen, want om 15:30 uur speelt DKOD haar eerste officiële wedstrijd op het prachtige nieuwe veld.

Dick Hoegen.